آژانس عکس آريا
چهارشنبه 9 بهمن 1398 / Wednesday, January 29, 2020  
  نظرسنجي - نتيجه (ها)
نظرتان در مورد راه اندازي خبرگزاري عکس چيست؟
  پربیننده ترین عکسهاآريا تريبون تريبون مردم ايران
پیام آریائی
پیام آریائی
 درباره ما

هنر عکاسی در میان هنرهایی که کاربردی نامیده می شوند ؛ از دقت ، زیبایی و اهمییت ویژه ای برخوردار است.شباهت عکاسی با هنر روشن است زیرا در هر دو بهره گیری از عنصر خیال و یا نیروی تخیل ضرورت داشته و در عکس با حس زیبایی شناسی بیننده ارتباط برقرار می شود.

اما فراتر از این عکاسی به نوبه خود صنعت نیز هست و عکاس قادر است نمایی قابل قبول از صنایع موجود که در چارچوب تبلیغات وبازاریابی ارزش می یابد ؛ عرضه کند.

آژانس عکس آریا بدلیل اهمییتی که برای این فن و هنر ارزشمند قایل است؛کوشیده است فضایی را پدید آورد که ضمن پدیدآوری پایگاهی برای عرضه هنرعکاسی نیازهای حوزه خواهندگان این فن را نیز در نظر گرفته و محیطی برای تبادل و تعامل اقتصادی را فراهم آورد.

در همین راستا آژانس عکس آریا کلیه عکاسان کشور در تمامی شاخه های آن ،حرفه ای و آماتور(بویژه عکاسان مطبوعاتی)  راکه آثار خود را در معرض فروش قرار می دهند؛ در بر گرفته و می کوشد درگاهی برای رفع نیاز اجتماعی در این حوزه باشد.

در همین راستا کلیه عکاسان آماتور و حرفه ای که اثر خود را دارای قابلیت جذب مشتری می دانند،می توانند با عضویت در آژانس عکس آریا تولیدات خود را از طریق نام کاربری و رمز عبور ایجاد شده به آژانس ارسال نمایند ؛ تا بر اساس قوانین سایت منتشر شده و در صورت خریداری شدن حق الزحمه مربوطه را دریافت نمایند.

لازم به ذکر است که کلیه تعاملات آژانس با اعضا در چارچوب قوانین سایت انجام گرفته و تبادلات مالی نیز از طریق درگاههای اینترنتی بانک ها صورت خواهد گرفت.Copyright © 2010-2011 AryaPhoto.com, All rights reserved.